Stop strachu s hypnózou

Stop strachu s hypnózou

 


Stop strachu s hypnózou

Strach je jako plíživý stín, který se vkradl do Vašeho života. Možná to začalo malými podněty a ani jste se nenadáli, byl všudypřítomný.  Možná s ním uléháte, možná se s ním probouzíte, budí Vás v noci. Provází Vás v práci, před schůzkami, na nich, při hovoření před lidmi.  Můžete mít strach o sebe, o druhé. Strach na Vás křičí z médií nebo máte strach projevit své názory, prosadit se a něco ve svém životě změnit. Zatím zůstáváte v tom, co Vám nevyhovuje.

Strach je dobrý pomocník, aby nás ochránil, ale pokud se utrhne ze řetězu, může být zničující a ovládat Vaši mysl. Věřte, že nemusíte žít ve strachu.
Strach Vás paralyzuje a brání radosti, odvaze a úspěchu ve Vašem životě. Jediná otázka, kterou si musíte položit je: „Co chci místo toho?“. Odemkněte své podvědomí, nechte strach za jeho branami a přiveďte do svého života klid, radost, bezpečí a naplnění. Všichni jsme toho schopni, i když se to zdá na první pohled těžké. Jsme to jen my sami, kdo má moc změnit cokoliv ve svém životě.

Pro práci se strachem od lehkých obav v různých životních a business situacích až po fobie úspěšně pracuji metodami neuro-lingvistického programování (NLP) a hypnózou. Při těchto metodách spolu rychle odstraníme z Vašeho života limitující vnitřní stavy a nalezneme to, co v životě skutečně chcete. Typicky se jedná min. o tři devadesátiminutová sezení s frekvencí 1x za čtrnáct dní v rozsahu dle témat klienta.

 

 

Přečtěte si příběh

   Můj život se změnil

Přečtěte si článek

   Když máte strach

   Bohatství v mé mysli a existenční strach

   Jen my sami jsme architekti svého života

  Křivda nás žere zaživa