Stop kouření a zlozvykům s hypnózou

Stop kouření a zlozvykům s hypnózou

Stop kouření a zlozvykům  s hypnózou

Kouříte? Baví vás to nebo už toho máte plné zuby? Nejde přestat a pořád to musíte dělat? S každou cigaretou Vám probíhá hlavou, že tu další si už nedáte. Máte výčitky, pocity viny a přemýšlíte, kolik Vás to stojí měsíčně, kolik byste ušetřili a co byste si všechno koupili?
Když si dáte víno, pivo, víc vína a víc piva, tak vnímáte, že kouříte o sto šest a ráno se budíte s kocovinou a pocitem, že už si nikdy nezapálíte? Nejpozději druhý den je to tu ale zas: kafe a cigárko. Dobře si uvědomujete všechny pozitivní přínosy nekouření, ale nejde přestat.

Zamysleli jste se někdy nad tím, co Vám to vlastně přináší a proč to děláte? S čím si kouření Vaše podvědomí spojilo? Vaše mysl si pravděpodobně myslí, že když si zapálíte, přijde pozitivní pocit klidu, relax, úleva, konec stresu, konec hektiky …. Pravda je taková, že je to jen přelud, jen fikce ve Vaší hlavě. Proto, abyste si navodili příjemné pocity, si nemusíte zapálit. Je potřeba jen změnit program ve Vašem podvědomí a nastavit nový se stejným výsledkem, který však nebude mít zničující dopad na Vaše zdraví. To jde jednoduše zařídit technikami neuro-lingvistického programování a hypnózou, kdy zapojíme Vaše podvědomí. Je to snadné, rychlé a trvalé.

Stejně jako s kouřením dokážeme společně zatočit s jakýmkoliv zlozvykem např: přejídání, kousání nehtů atd. A co Vy? Jakých zlozvyků se chcete zbavit? Každý má nějaké! Nenechte se svou myslí ovládat a dosáhněte ve svém životě rovnováhy.

Rozsah sezení je individuální dle situace klienta. Doporučuji však min. 3 individuální sezení s frekvencí jednou za dva týdny a délce 90 minut.

 

Přečtěte si příběh

  Život bez cigaret

Přečtěte si články

  Hypnózou proti kouření

  "Sprav mě, ať v noci tak nežeru"