Osobní neuro kompas

Osobní neuro kompas

Osobní neuro kompas

Nemůžete se pohnout z místa, máte plno snů, přání a cílů a nejde Vám je realizovat? Cítíte se zaseknutí a obavy z neúspěchu Vás tahají neustále zpět? Váš vnitřní hlas Vám může našeptávat, jak neuspějete, jak to nedopadne dobře a možná máte i strach ze selhání. Střelka vašeho vnitřního kompasu je zkrátka roztěkaná a Vy nemůžete najít ten správný směr. Váš směr.

Kde se vzala ta nedůvěra nebo lépe kde jste nechali sebedůvěru? Může za to strach a programy ve Vaší hlavě, které kontrolují, co děláte. Vězte, že neúspěch neexistuje a selhání je jen výplod Vaší mysli. Vzpomeňte si, kdy jste měli odvahu dobít svět, kdy jste si byli jisti, že všechno zvládnete, cítili jste odvahu, radost, úspěch a užívali jste si to. Můžete se opět tak cítit a prožívat radost ve svém životě. V cestě za vysněným životem je potřeba odstranit to, co Vám neslouží a vytvořit si vlastní vizi pozitivní budoucnosti jako řada úspěšných klientů před Vámi. Ti pochopili, že jen oni mají moc změnit svůj život
a nastavili si vnitřní kompas, aby je jejich loď zavezla do přístavu dle jejich přání v pracovním i osobním životě.

Osobní neuro kompas je individuální neuro koučování s využitím systemického přístupu, efektivních NLP technik a hypnózy. Rozsah závisí na individuální situaci klienta. Doporučuji však pět individuálních devadesátiminutových setkání s frekvencí 1x za dva týdny. 

 

Přečtěte si příběhy

  NLP rozhodně áno

  Cesta otevřeného srdce

Přečtěte si články

  Vztah k sobě samé je klíč k harmonii

   Bohatství v mé mysli a existenční strach

   Vina je prevít

   Mějte se ráda a nenechte se programovat

   Jen my sami jsme architekti svého života

  Křivda nás žere zaživa