Neuro business koučink

Neuro business koučink

Neuro business koučink

Podnikáte a máte spoustu nápadů a cílů, ale nějak se Vám je nedaří realizovat? Běžíte na svůj vysněný kopec, ale dochází Vám síly? Možná jste manažerem, obchodníkem a některé situace jsou pro Vás v businessu obtížné. Neumíte se zorganizovat nebo Vám chybí čas, energie, lidé nebo jiné zdroje? Chybí Vám některé dovednosti komunikace a nebo se nevyznáte v business vztazích?

S Neuro business koučováním půjde vše hladce. Často jen malá změna ve Vašem myšlení nebo jiný pohled na problém, který dlouho řešíte, vytvoří z ničeho nic jasný směr k Vašemu cíli a Vy tak najdete zkratku na vrchol ještě vyšší hory, než kam jste původně mířili. Zapojíte své podvědomí a kreativní část Vaší mysli, najdete své vize, hodnoty, odstraníte své viditelné i skryté bariéry a zaměříte se na priority vedoucí k Vašemu úspěšnému cíli. Naučíte se NLP dovednosti pro jednání s klienty, partnery, uchazeči
o zaměstnání, podřízenými i nadřízenými. Vše společně nastavíme tak, abyste byli co nejefektivnější a získali ve svém businessu to, po čem toužíte.

V tomto programu využívám široké palety technik jako je systemický přístup, neuro-lingvistické programování, business mentoring, individuální trénink NLP a manažerských dovedností, hypnózu a další. Kombinací technik tak společně dosáhneme nejlepších výsledků. Rozsah spolupráce je individuální dle témat a potřeb klienta. Doporučuji však 5 individuálních sezení s frekvencí jednou za dva týdny a délce 120 minut.

 

Přečtěte si příběhy

   Ukázala mi cestu ve vedení lidí

  Cítím se sebevědomně a vyrovnaně

  Změnil jsem svůj přístup a je to cool !

Přečtěte si články

   Jen my sami jsme architekti svého života

  Na rozcestí v kariéře

  Se stresem v businessu rychle zatočíme!

 

 

 

  Firemní reference