Koučink pro rodiče

Koučink pro rodiče

Neuro koučink pro rodiče

Všichni ten stav známe: žijeme s jazykem na vestě, jak honící psi. Mezi tím se nám v hlavě nekontrolovatelně rozjíždí programy, které nás utvrzují v tom, že  nejsme dobrá máma nebo táta. Našeptávají nám, že neděláme dost, že se dost nestaráme o svoje děti, že jim nevěnujeme maximum času. Naše negativní přesvědčení o nás samotných se množí. Ale kdo to má všechno zvládnout, křičíme v duchu. Děláme, co můžeme. Vydělávat peníze, postarat se o chod domácnosti, usmívat se a ještě schovávat energii na další směnu. Jsme unavení, možná se zlobíme na sebe, na druhé. Máme pocity viny, jsme ve stresu, množí se konflikty, možná se zhoršují naše vztahy s dětmi a žijeme s pocitem, že nám život utíká mezi prsty. O to horší to někdy je, když Vaše dítě není v pořádku fyzicky nebo psychicky. Přicházejí neustálé otázky a Vy na ně nemáte odpovědi.

Stop! Nic z toho tak nemusí být. Někdy je však nutné zastavit a zamyslet se nad tím, že musíte něco změnit. Uvědomit si, co je pro Vás skutečně důležité, rozvrhnout si, kolik času a energie věnujete různým aktivitám, ze kterých máte radost. Rozvrhnout si, co děláte pro sebe a co skutečně potřebují Vaše děti a Vaše okolí. Objevte v sobě cestu, která pro Vás i Vaši rodinu bude příjemná. Zbavte se stresu, nadechněte se a zavolejte zpět do svého života klid, rovnováhu a radost. Začněte myslet více na sebe a věřte, že Vy sami jste nejdůležitější člověk ve Vašem životě. Vztah k sobě samým zlepší i vztahy s Vašimi dětmi.

Neuro koučink pro rodiče je individuální program s využitím systemického přístupu, NLP technik, a hypnózy. Rozsah závisí na individuální situaci klienta. Doporučuji však minimálně tři setkání s frekvencí 1x za dva týdny s délkou sezení 90 minut.

 

Přečtěte si články

  Vztah k sobě samé je klíč k harmonii

  Už nekřičím na své děti

  NLP pomáhá rodinnému štěstí

  Nový začátek