NEJSEM TĚLO ANI MYSL.

NEJSEM TĚLO ANI MYSL.

NEJSEM TĚLO ANI MYSL.
30.5.2017

NEJSEM TĚLO ANI MYSL. KDO VLASTNĚ JSEM?

Kolikrát jste se už zamysleli nad touto otázkou? A k čemu jste došli?

Nejdříve si myslíme, že jsme to, co vlastníme. Myslíme si, že jsme tím, jakou pozici máme ve firmě, kde pracujeme. Upínáme se na věci, status a na svoje tělo. Myslíme si, že jsme naše TĚLO. A to tělo má spoustu nedostatků. Je příliš tlusté nebo hubené, něco mu někde přebývá a někde naopak schází. Chceme to, co má někdo jiný, nejsme zkrátka spokojeni. Lidé naše tělo také často kritizují a my si myslíme, že kritizují nás samotné. Cítíme se bídně a nevíme, že je to jen iluze a virtuální realita. Podléháme externím vlivům, lidem, kteří nad námi chtějí mít moc, médiím, které nás manipulují, vzorům, které někdo uměle vytvořil. Snažíme se zapadnout a zavděčit. A čím víc to děláme, tím žijeme ve větším dramatu uvnitř sebe a cítíme se opuštění, nemilovaní a máme strach.

Pak se začneme zamýšlet nad tím, odkud se berou naše myšlenky.  Kdo je posílá. Odkud přicházejí. Objevíme mysl a začneme si myslet, že jsem my naše MYSL. Ale má to háček, neumíme ji ovládat. Myšlenky nám proudí do hlavy a my nevíme, co s nimi. Přichází ten plíživý strach a my v něm zůstáváme. Neumíme se ho zbavit. Přichází lítost a nevíme, co s ní. A tak trénujeme tyto stavy mysli jako sval a když se tomu poddáme, je to nesnesitelné. Zajdeme k doktorovi a ten nám na to dá zaručené prášky. Zvykáme si na to, že naše mysl je neovladatelná a nemáme nad ní kontrolu.

A když se nám toto nestane, začneme pozorovat svoje myšlenky. Odstoupíme od nich a koukneme se na ně jako pozorovatelé. Uvědomíme si, že nejsme naše MYSL! Protože ji dokážeme pozorovat. Dokážeme zkrátka přemýšlet nad tím, jak přemýšlíme. Kdo tedy vlastně jsme? A toto je okamžik, kdy se začneme ponořovat sami do sebe. Už máme dost toho dramatu, chceme být sami sebou, hledáme to, co opravdu chceme. Techniky NLP jsou zázračné nástroje, které nastartují komunikaci s Vaším podvědomím, přivedou Vás k Vám samotným, aktivují Vaše já a pomohou Vám rychle a účinně odstranit bariéry uvnitř Vás. Nastavují zrcadlo vaší DUŠI a postupně jako vrstvy cibule odlupují krusty strachu a limitujících myšlenkových programů z Vašeho JÁ.  A jednoho dne zkrátka procitnete z té iluze a ucítíte ve svém SRDCI klid a bezpečí bez ohledu na to, co si myslí a dělají ostatní. Objevíte svou sílu uvnitř sebe. Na místo strachu přijde odvaha a Vaše já k Vám začne promlouvat a najednou přestanete pochybovat a moc dobře víte, co chcete, kam jdete a co je Vaše VNITŘNÍ POSLÁNÍ. Probudíte se z toho snu a začnete konečně dýchat a žít opravdovost svého života.

 

Martina Mráčková
Internationally Certified NLP Master & Trainer

 

 

Naše služby

  Osobní neurokompas